CERTYFIKATY 

Produkty La Fare 1789 posiadają najbardziej prestiżowe certyfikaty: ECOCERT ORGANIC i COSMEBIO świadczące o naturalnym pochodzeniu zastosowanych skłaników oraz o przestrzeganiu najwyższych standardów produkcyjnych.

CERTYFIKAT ECOCERT ORGANIC

Wszystkie produkty La Fare 1789 posiadają certyfikat ECOCERT świadczący o naturalnym pochodzeniu zastosowanych składników oraz o pełnianiu wysokich wymagań produkcyjnych. Nasze kosmetyki zawierają trzykrotnie wyższe stężenie składników organicznych niż normy ustalone i wymagane prze ECOCERT. Dbamy o zdrowie twojej skóry oraz o otoczenie, gdyż opakowania produktów są biodegradowalne.

                      CERTYFIKAT COSMEBIO

Certyfikat COSMEBIO, świadczy o tym, że nasze składniki są pochodzenia naturalnego i pochodzą z upraw organicznych. Produkty podlegają ścisłej kontroli jakościowej zarówno całego procesu produkcji jak i zastosowanych składników.

Produkty La Fare nie są testowane na zwierzętach. Nie są również sprzedawane na rynki, w których wymagane są testy na zwięrzętach. Certyfikaty takie jak ECOCERT i COSMEBIO zabraniają testowania produktów kosmetycznch w sposób nieetyczny.